Fotogalerie
Malé ohlédnutí za krásnými chvílemi strávenými s Vámi a naší hudbou...

Svatomartinská slavnost ve středisku Dotek v Horním Maršově. Překrásné prostředí, navíc ještě zútulněné péčí lidí, kteří ctí tradice našich předků a udržují je tím, že jejich zkušenosti       a moudrost předávají a zprostředkovávají jak těm nejmenším, tak i těm o něco zralejším.... Prvorepubliková tančírna, stylové róby, úžasná atmosféra, prostě jeden z večerů, na které se nezapomíná. Děkujeme vám všem, kteří jste jej prožili společně s námi..... 

Za fotografie moc děkujeme Kateřině  a Tomášovi Hejzlarovým a jejich schopnosti vystihnout jedinečnou krásu okamžiku :-)

Den otevřených dveří a oslava výročí republiky ve vile Čerych v České Skalici. Krásné dobové prostředí, stylové oblečení a duch první republiky nás přenesly o pár desítek let zpátky. A bylo to okouzlující....

Svatba v Koryčanech, skvělá nálada, hudba a tanec až do rána... Děkujeme za pozvání !!!

Vila Čerych v České Skalici a závěr plesové sezóny. Krásný interiér historické vily, neuvěřitelná stage se stylovým kanapíčkem a hosté "Jarní taneční slavnosti", pořádané Helen Doron English z Náchoda, ve slušivých dobových kostýmech. 

 Vernisáž úžasných kovových plastik Igora a Kristiána Kitzbergerových v Lipníku nad Bečvou. 

Jazz Bond na otevírání XXIII. Helfštýnského okruhu veteránů v roce 2017. Vůně benzínu, skvostná historická auta a motocykly, krásné ženy a šarmantní mužové a samozřejmě nepostradatelný jazzový rytmus, podtrhující nezapomenutelnou atmosféru celého setkání.

                                 Brněnské Unleaded Coffee a lehce zamlžený Jazz Bond :-)                            Parádní stage a fajn klubová atmosféra.

                                      Helfštýn 2016, Kovářské fórum - XXVIII. ročník                                              Jednoho krásného srpnového dne, na hradě Helfštýně, ve společnosti okouzlujících děl mistrů kovářů. Prosluněným nádvořím se linou jazzové i taneční melodie a všichni, kteří sem zavítali, si užívají nádherné sobotní odpoledne.